bookmark_border
سهند جاهدی
بازیگر - مجری
5

تعداد شرکت کننده در امتیازدهی :1 کاربر

  • adjust ملیت ایرانی
  • adjust تاریخ تولد 1375/06/04
  • adjust سن 24

سهند جاهدی (زادهٔ ۴ شهریور ۱۳۷۵ در شهر ری) بازیگر سینما و تئاتر و همچنین کمک‌مجری برنامهٔ کودکان و نوجوانان است. وی با فیلم‌های مختلفی پا به عرصهٔ بازیگری گذاشته و باتوجّه به سنّ کم و عدم تجربه، در اکثر آن‌ها نقش خود را به‌خوبی ایفا کرده‌است. او همچنین با عمو پورنگ (داریوش فرضیایی، مجری و تهیه‌کنندهٔ معروف و پر طرفدار برنامه‌های کودکان و نوجوانان در ایران) در قسمت‌هایی از برنامهٔ فوق‌برنامه ، همکاری داشته است. در بیست و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان در استان همدان (ایران)، از وی تقدیر به‌عمل آمد. بازی وی در فیلم "یک وجب از آسمان" ، مورد توجّه قرار گرفته‌است. فیلم «یک وجب از آسمان ، ازسوی داوران این جشنواره، فیلم برگزیده شناخته شده‌است.

از نقش‌های تلویزیونی قابل توجّه وی، می‌توان به نقش او در سریال تلویزیونی «مدرسهٔ ما ، که به کارگردانی داریوش یاری و همکاری پوران درخشنده ساخته‌شده‌است، اشاره کرد.
*** آثار او:
روزی مثل هیچ روز (بازیگر، تله فیلم)- تقاطع (بازیگر، سینمایی) - یک وجب از آسمان (بازیگر، سینمایی) - پای پیاده  (بازیگر، تئاتر) - مدرسهٔ ما (بازیگر، سریال) - پس از سال‌ها (بازیگر، سریال) - روزهای زیبا (بازیگر، سریال) - عید امسال (بازیگر، سریال)
ثبت نظر

برای ثبت نظر با نام کاربری خود ابتدا وارد شوید.


This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

نظرات کاربران